SAMOEVALVACIJA

SAMOEVALVACIJA; samoevalvacija je postopek samoocenjevanja in hkrati uvajanje izboljšav. Omogoča nam, da samostojno s svojimi lastnimi močmi in viri dvigujemo lastno kakovost, hkrati pa omogoča samostojno spremljanje lastnega napredka, napredka otrok in skupine. Spodbuja dialog in diskusijo o ciljih in kriterijih kakovosti na ravni strokovnega delavca, skupine in na nivoju celotnega vrtca. Naša izhodišča za opredelitev ciljev za šolsko leto 2019/2020 sta bila: IZBOLJŠANJE MOTORIČNIH SPOSOBNOSTI IN DVIG RAVNI SODELOVANJA. Nato pa smo določili vzgojni in izobraževalni cilj.

VZGOJNI CILJ: RAZVIJANJE SAMOSTOJNOSTI

IZOBRAŽEVALI CILJ: RAZVIJANJE PREDBRALNIH SPOSOBNOSTI IN PREDPISALNIH SPRETNOSTI.

Vzgojiteljice bodo v svojih načrtih načrtovale dejavnosti, s katerimi bodo uresničevale oba cilja.

slika_samoevalvacija

(Skupno 132 obiskov, današnjih obiskov 1)